NTAKD kviečia dalyvauti Europos internetiniame narkotikų tyrime

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kartu su Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centru (ENNSC) atlieka  COVID-19 poveikio narkotikų vartojimo įpročiams, žalai ir su narkotikais susijusių paslaugų teikimui Europos Sąjungoje vertinimą. Šiuo tikslu yra pradėtas vykdyti „Mažasis Europos narkotikų internetinis tyrimas: COVID-19“.

Tyrimo tikslas – surinkti informaciją apie tai, kaip pasikeitė narkotikų vartojimo įpročiai Europoje dėl COVID-19. Kad galėtume susidaryti išsamų vaizdą, mums reikia informacijos iš narkotikus vartojančių žmonių. Šis tyrimas yra anonimiškas, o gauta informacija bus naudojama tik tyrimo tikslais ir saugoma ENNSC.

Nuorodą į tyrimą: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/Mini-EWSD-COVID-19?surveylanguage=LT

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close