Netradicinio ugdymo diena – Sporto ir menų diena

Birželio 14-ąją Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena – Sporto ir menų diena. Renginį organizavo gimnazijos kūno kultūros ir menų mokytojai bei Prienų visuomenės sveikatos biuro specialistės. Pagrindinis netradicinės ugdymo dienos tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą bei meninę raišką, ugdyti jų teigiamą požiūrį į sportą ir menus.

Renginyje dalyvavo „Žiburio“ gimnazijos bei „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai. Dalyviai savo jėgas išbandė petankės, smiginio, kamuolio spyrimo į vartus, pratimų su Fit Ball kamuoliais, piešimo rungtyse.

Taip pat buvo visuomenės sveikatos biuro sveikatos palapinė, kurioje mokiniai dalyvavo sveikatos viktorinoje bei rungtyje su „Iliuzijos akiniais“. Džiugu, kad mokiniai domisi su sveikata susijusiais klausimais ir dauguma į pateiktus viktorinos klausimus atsakė teisingai. Rungtis su „Iliuzijos akiniais“ pareikalavo geros koordinacijos bei puikaus orientavimosi erdvėje. Taip pat visi norintys mokiniai galėjo pasitikrinti anglies monoksido kiekį plaučiuose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close