Netradicinio ugdymo diena – aukime sveiki Prienų ,,Revuonos“ pagrindinėje mokykloje

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir 1-4 klasių mokiniams vyko netradicinio ugdymo diena „Aukime sveiki“, kurios tikslas – ugdyti motyvuotą, fiziškai aktyvų, pasitikintį savimi, gebantį rinktis sveiką gyvenseną, mokantį rūpintis savo kūno bei sveikatos stiprinimu mokinį. 

Visuomenės sveikatos specialistė Eglė Orechovienė 3 ir 4 klasių mokiniams vedė paskaitėles „Kokią įtaką mano kūnui daro cukrus“, savanoriai matavosi nutukimo liemenę, bandė pajausti kaip jaučiasi antsvorio turintis žmogus.  

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniams, bei pirmokams ir antrokams vyko užsiėmimas „Kas yra mano lėkštėje“. Komandos lenktyniavo, kas greitai ir teisingai sudės „Sveikatos piramidę“, atliks viktorinos „Žmogus ir jo sveikata“ užduotis. Vaikai mokyklos kiemelyje turėjo surasti paslėptus žodžius, iš kurių sudėjo šūkį „Vaisiai ir daržovės yra vitaminų šaltinis“.

Visiems patiko sporto salėje ir lauke žaisti judriuosius žaidimus, piešti vaisius ir daržoves. 

Netradicinio ugdymo diena pradinukams labai patiko. Vaikai mokėsi dirbti grupėse, įgijo sveikos gyvensenos žinių, aktyviai įsijungė į visas veiklas.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close