Nemokamos psichologo konsultacijos

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras informuoja, jog teikia nemokamas psichologo konsultacijas, Prienų rajono savivaldybės gyventojams. Psichologo konsultacijos teikiamos nuotoliniu arba kontaktiniu būdu Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure. 

Paslaugos teikiamos ir suaugusiems  ir vaikams, vaikams iki 16 metų su raštišku tėvų (globėjų, rūpintojų) sutikimu. Vienam asmeniui teikiamos 5 nemokamos konsultacijos.

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos kreiptis į visuomenės sveikatos biurą telefonu (8 678) 79 995 arba el.paštu prienai.vs.biuras@gmail.com.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close