Nemokamos pamokos tėvams interneto svetainėje www.kaveikiavaikai.lt

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kviečia visus tėvus apsilankyti jiems skirtoje unikalioje interneto svetainėje www.kaveikiavaikai.lt. Tai nemokama internetinė mokymosi programa, kurią sudaro pamokos tėvams skirtingomis temomis, padėsiančios geriau suprasti savo vaikus, efektyviau bendrauti, stiprinti tarpusavio ryšį bei suteiksiančios reikalingų žinių apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją. Čia tėvai ras daug aktualių faktų, naudingų patarimų, užduočių, testų bei video medžiagos.

Šiemet interneto svetainėje www.kaveikaivaikai.lt buvo sukurtos dvi naujos aktualios pamokos – apie elektronines cigaretes ir apie vaikų piktnaudžiavimą vaistais.

Daug naujienų tėvai ras ir facebook puslapyje „Ką veikia vaikai“ https://www.facebook.com/Kaveikiavaikai.

Taip pat kviečiame dalyvauti ir išspręsti testą tėvams portale Lrytas. Tai puiki proga ne tik laimėti prizus, bet ir pasitikrinti savo žinias, o galbūt ir išmokti kažką naujo apie vaikų auklėjimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją. Nuoroda į testą: https://www.lrytas.lt/tevams/tevyste/2021/09/06/news/testas-tevams-ka-zinote-apie-vaiku-piktnaudziavima-vaistais-20616529

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close