Nemokamas pažintinis žygis po Balbieriškio seniūniją

Nemokamas pažintinis žygis po Balbieriškio seniūniją ir jos apylinkes. Žygio metu planuojama nueiti 8 km.
Į žygio pradžios vietą ir po žygio veš autobusas. Autobusas į žygį pajudės 9 ryto nuo Prienų kultūros ir laisvalaikio centro.
Žygį pradėsime nuo Balbieriškio atodangos, aplankysime Aukščiausią Lietuvos medį, Degsnės maumedyną, Balbieriškio dvaro parką, Balbieriškio Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, prie Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro sustosime pasistiprinti – papietauti ir žygį pabaigsime Norkūnų piliakalnyje. Viso žygio metu mus lydės Balbieriškio miestelio tolerancijos centro įkūrėjas ir vadovas Vitas Rymantas Sidaravičius, kuris papasakos apie Balbieriškį ir jo istoriją, kuom visos vietos kurias aplankysime yra ypatingos.
Su savimi turėkite gertuves su vandeniu ir užkandžių. Pasirūpinkite savo tinkama apranga ir avalyne pagal oro sąlygas.
Kiekvienas dalyvis dalyvavęs žygyje gaus Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtus prizus.
Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą.
Būtina išankstinė registracija: tel. +370 (678) 79 995 arba el. paštu prienai.vs.biuras@gmail.com

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close