Naujo koronaviruso (2019-nCoV) valdymui tarptautinės organizacijos siūlo remtis ARRS-CoV rekomendacijomis

Vertinant epidemiologinę informaciją apie naujo koronaviruso 2019-nCoV sukeltą protrūkį Kinijoje Pasaulio sveikatos organizacija ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras, rekomenduoja atvejo valdymui laikinai vadovautis ARRS-CoV rekomendacijomis, t.y.  Ligonių, kuriems įtariama Artimųjų Rytų respiracinio sindromo koronaviruso infekcija, transportavimo izoliavimui ir gydymui laikinosiomis gairėmis.

Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras šiuo metu rengia atvejo apibrėžimą epidemiologinei priežiūrai.

Remiantis oficialiais Kinijos Nacionalinės sveikatos komisijos duomenimis, iki ketvirtadienio vakaro registruota 830 ligos atvejų ir 25 mirtys. 34 ligoniai – išgydyti ir paleisti namo. Iš viso buvo nustatyti 9 507 artimą kontaktą turėję asmenys, iš jų 8420 – stebimi.

Rekomendacijas galite rasti žemiau esančioje nuorodoje:

www.ulac.lt/naujienos/pranesimai-spaudai/naujo-koronaviruso-2019-ncov-valdymui-tarptautines-organizacijos-siulo-remtis-arrs-cov-rekomendacijomis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close