Mokymai slaugos įstaigoms: kaip suvaldyti koronaviruso plitimą

Siekdama užtikrinti efektyvų viruso valdymą slaugos įstaigose, kurių gyventojai dažniausiai priklauso rizikos grupei, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pradeda mokymus apie koronaviruso (COVID-19) plitimo prevenciją ir kontrolę šių įstaigų darbuotojams. Šiuo metu prie mokymų prisijungė beveik 100 įstaigų visoje Lietuvoje. Trečiadienį prasidėjęs seminarų ciklas tęsis visą savaitę.

Kiekvieną dieną nuotoliniu būdu organizuojami tiesioginiai 45 minučių mokymai atskiroms apskritims, seminaruose dalyvaujant įstaigų vadovams, slaugos administratoriams, taip pat SAM bei Higienos instituto atstovams. 

Mokymų metu siekiama išsiaiškinti, su kokiais sunkumais susiduria slaugos įstaigos, ar pakanka apsaugos priemonių viruso prevencijai, įstaigos skatinamos pasidalinti gerąja patirtimi kovojant su virusu. SAM ir Higienos instituto ekspertai konsultuoja įstaigas ligų kontrolės, srautų valdymo ir apsaugos priemonių naudojimo klausimais. Artėjant rinkimams, slaugos įstaigos taip pat supažindinamos ir su rinkimų tvarkos organizavimo gydymo įstaigose.

Tokio pobūdžio mokymus, padėsiančius įstaigoms organizuoti savo veiklą, planuojama rengti ir ateityje. Kitą savaitę mokymai bus organizuojami globos įstaigoms.

Norinčių prisijungti prie mokymų įstaigų vadovai prašome kreiptis į SAM patarėją Marių Čiurlionį el. pašto adresu marius.ciurlionis@sam.lt

SAM Spaudos tarnyba

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close