Ministrų padėkos už aktyvią veiklą sveikatą stiprinančių mokyklų tinkle

         2018 m. lapkričio 29 d. III nacionalinės mokslinės – praktinės konferencijos „Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir nauji iššūkiai“ metu, Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos bendruomenei ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos bendruomenei, buvo įteikti Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos ir Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės padėkos raštai, už aktyvų dalyvavimą sveikatą stiprinančių mokyklų tinkle. Labai džiugu, kad Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazija ir Balbieriškio pagrindinė mokykla, puoselėdamos sveiką gyvenseną atveria duris, į sveikesnį gyvenimą, ne tik jaunajai kartai, bet ir visai mokyklos bendruomenei, ir savo kilniais vykdomais darbais sėkmingai prisideda prie ateities Lietuvos kūrimo.

         Balbieriškio pagrindinės mokyklos bendruomenė viena iš pirmųjų rajone įsijungė į sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą „Sveika mokykla“. Jau 2000 metais vykdė programą „Sveikas vaikas sveikoje aplinkoje“, organizuodama rajonines  konferencijas sveikatingumo ugdymo temomis, temines sveiko maisto šventes rajone ir respublikinėse sveikuolių šventėse Palangoje. Nuo 2014 metų Balbieriškio pagrindinė mokykla sveikatą stiprinančių mokyklų tinkle  „Sveika mokykla“ vykdo programą „Laimingas žmogus sveikoje mokykloje“.

         Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazija sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklose dalyvauja nuo 2013 metų. Per šį laikotarpį įgyvendino 5 m. veiklos programą ,,Sveiko gyvenimo kelyje“ ir ne kartą gavo padėkas iš respublikinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo koordinacinio centro už kokybišką veiklų organizavimą. Nuo 2018 m. metų įgyvendina ilgalaikę programą (2018-2022 m.) ,,Renkuosi gyventi sveikai“. Įgyvendindama šią programą, progimnazija plėtoja ir gilina  integruotų, visa apimančių sveikatos stiprinimo veiklų sistemą mokykloje, skatinančią visos mokyklos bendruomenės poreikį gyventi sveikiau ir sudarančią sąlygas šiam poreikiui tenkinti. Organizuojamas šios krypties veiklas dar paįvairina ir pastiprina „Ąžuolo“ progimnazijoje vykdomas ,,Erasmus“+ tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektas ,,Jauni Europiečiai – aktyvūs ir sveiki“ (,,Young Europeans Active and Healthy – Y.E.A.H.“) kartu su partnerėmis mokyklomis iš Lenkijos, Ispanijos, Portugalijos, Latvijos ir Rumunijos. Sportinių veiklų, fizinio aktyvumo, sveikos gyvensenos populiarinimas mokykloje, vykdant sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklas ir jas integruojant į ,,Erasmus+“ projekto vykdymą, – puiki galimybė tiesiogiai įtraukti mokinius, juos aktyvinti, praplėsti jų žinias ir paveikiai formuoti teisingą požiūrį į sveiką gyvenimo būdą, paskatinti rūpinimąsi savo sveikata, o taip pat apsikeisti darbo patirtimis ir mokytis vieniems iš kitų europiniame lygmenyje.

         Didelis Ačiū Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos bendruomenėms, kad rūpinatės visos mokyklos bendruomenės sveikata ir gerove ir nelaukiate lyderių, o patys esate lyderiai vaikų sveikatos stiprinio srityje. Linkime Jums neblėstančios energijos, puikių idėjų, kūrybiškumo ir tikėjimo savo darbų prasme.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close