MINISTRAS PRIĖMĖ SPRENDIMĄ DĖL ASMENS APSAUGOS PRIEMONIŲ NAUDOJIMO VIEŠOSE VIETOSE

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRASVALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVAS PRIĖMĖ SPRENDIMĄ 2020 m. kovo 23 d. Nr. V-495 DĖL ASMENS APSAUGOS PRIEMONIŲ NAUDOJIMO VIEŠOSE VIETOSE

NUSPRĘSTA: 

  1. Rekomenduoti gyventojams viešose vietose dėvėti medicinines kaukes (nesant galimybės dėvėti medicininę kaukę – medžiaginę kaukę, dengiančią nosį ir burną), išskyrus vairuojant motorines transporto priemones.
  2. Rekomenduoti gyventojams viešose vietose, kur liečiami daiktai, dėvėti vienkartines pirštines.
  3. Įpareigoti gyventojus vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis saugaus atstumo (ne mažiau kaip 2 metrai ir ne ilgiau kaip 15 min.), griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas).

Čia galite skaityti visą teisės aktą 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close