Medicinos darbuotojų dieną medikams primena, kaip svarbu neatidėlioti skiepų

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras sveikina kolegas su artėjančia Medicinos darbuotojų diena (balandžio 27 d.) ir ragina atkreipti dėmesį į vakcinacijos svarbą.

Sveikindamas su profesine švente ir minėdamas Europos imunizacijos savaitę (balandžio 24–30 d.) Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras ragina medikus pasirūpinti savo sveikata ir pasiskiepyti nuo infekcinių ligų. Taip atsakingo elgesio pavyzdį parodyti kolegoms ir didinti savo pacientų sveikatos raštingumą.

Užkrečiamosios ligos kasmet sudaro iki 20 proc. visų registruotų ligų Lietuvoje. Medicinos įstaigų darbuotojai nuolat rizikuoja užsikrėsti pavojingomis infekcijomis – tiek plintančiomis per orą, tiek per kraują, tiek patyrus traumas (įsidūrus ar susižeidus darbo instrumentais).

Šiandien vakcinomis galime kontroliuoti net 28 ligas, todėl naudokimės šiuo mokslo išradimu šiandien ir  neatidėliokime sprendimo pasiskiepyti rytojui!

Mieli sveikatos priežiūros darbuotojai, prašome pasirūpinti savo bei pacientų sveikata ir pasiskiepyti.

Taip ne tik sumažinti infekcinių ligų naštą visuomenei, bet ir sveikatos priežiūros išlaidas.

Daugiau informacijos apie skiepus rasite čia.

Daugiau informacijos apie Europos imunizacijos savaitę rasite čia.

Daugiau informacijos:
Zigmas Nagys
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras
tel. 8 684 33174, zigmas@ulac.ltwww.ulac.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close