Kviečiame Prienų rajono gyventojus į nemokamas individualias psichologo konsultacijas

Daugelis patiriame daug įvairiausių iššūkių – gal tai ilgai užsitęsę sunkumai, ar staigūs pokyčiai, ar nepaaiškinamas nerimas. Kartais gali atrodyti, kad su tuo esame palikti vieni, tačiau taip nėra – mums gali padėti pokalbis su psichologu.

Psichologinės pagalbos ieškojimas rodo žmogaus vidinę stiprybę bei drąsą pažvelgti į save, pamilti save ir gyvenimą. Rūpindamiesi žmonių psichologine sveikata ir gerove Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visiems Prienų rajono gyventojams teikia nemokamas individualias psichologo konsultacijas, taip pat organizuojami ir grupiniai užsiėmimai. Konsultacijoms nereikia šeimos gydytojo siuntimo. Užtikrinimas anonimiškumas ir konfidencialumas. Išsamesnė informacija ir registracija mob. tel.: 8 658 89397, 8 671 02737.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close