Kviečiame įstaigas dalyvauti konkurse „Sveikiausia įmonė / įstaiga 2019“

                                                                                PATVIRTINTA

                                                                                Prienų rajono savivaldybės visuomenės

                                                                                sveikatos biuro direktoriaus

                                                                                2019 m. vasario 4 d. įsakymu Nr. DV-18

 

KONKURSO „SVEIKIAUSIA ĮMONĖ / ĮSTAIGA 2019“

NUOSTATAI

 I. BENDROJI DALIS

  1. Konkurso „Sveikiausia įmonė / įstaiga 2019“ nuostatai reglamentuoja konkurso tikslus, dalyvius, organizavimą, vertinimą, apdovanojimą, vertinimo komisiją ir organizatorių.
  2. Konkurso tikslas – skatinti sveikos gyvensenos iniciatyvas įmonėse / įstaigose, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius bei domėjimąsi savo sveikata.

II. KONKURSO ORGANIZATORIUS

  1. Konkursą organizuoja Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Revuonos g. 4, Prienai. Konkurso partneris – Prienų rajono savivaldybė.

III. KONKURSO DALYVIAI 

  1. Konkurse gali dalyvauti visos Prienų rajone veikiančios įmonės / įstaigos.

IV. KONKURSO ORGANIZAVIMAS 

  1. Konkursas bus vykdomas šiais etapais:

5.1. I etapas. Informacijos apie konkursą viešinimas, norinčių dalyvauti konkurse įmonių / įstaigų paraiškų registravimas el. paštu prienai.vs.biuras@gmail.com (paraiškos forma pateikiama priede) (nuo 2019 m. vasario 4 d. iki  vasario 28  d.).

5.2. II etapas. Sveikatos patikrinimai, teoriniai-praktiniai užsiėmimai įmonėse / įstaigose. Visuomenės sveikatos biuro specialistai atvyks į Jūsų įmonę / įstaigą ir atliks kūno sudėties analizę, pamatuos anglies monoksido (CO) kiekį iškvepiamame ore bei arterinį kraujo spaudimą. Taip pat bus vertinamas darbuotojų sveikatos raštingumas (konkurso dalyviams bus pateikta anketa su sveikatos stiprinimo ir išsaugojimo klausimais). Konkurso dalyviai bus supažindinti su sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo skatinimo principais. Bus didinamas darbuotojų supratimas apie mikroorganizmų atsparumą antimikrobinėms medžiagoms. Jeigu darbuotojai pageidaus, specialistai asmeniškai konsultuos, atkreips dėmesį į gautus rezultatus ir poreikius. Taip pat konkurso dalyviai bus informuojami apie valstybės vykdomas prevencines profilaktines programas bei skatinami profilaktiškai tikrintis savo sveikatą (nuo 2019 m. kovo 1  d. iki 2019 m. rugpjūčio 30 d.).*

* Esant dideliam dalyvių skaičiui, sveikatos patikrinimų ir teorinių-praktinių užsiėmimų laikas gali būti pratęstas.

5.3. III etapas. Duomenų apdorojimas, analizė ir rezultatų parengimas (nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. iki 2019 m. rugsėjo 20 d.).

5.4. IV etapas. Sveikiausios įmonės / įstaigos rinkimai ir apdovanojimai (šventės „Rudens spalvos 2019“ metu).

V. KONKURSO REIKALAVIMAI IR VERTINIMAS

  1. Konkurso nugalėtojus renka Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sudaryta komisija. Renkant sveikiausią įmonę / įstaigą bus vadovaujamasi šiais kriterijais:

6.1. Sveikatos patikrinimuose dalyvavusių įmonės / įstaigos darbuotojų procentinė dalis.

6.2. Įmonės / įstaigos darbuotojų, išklausiusių teorinius-praktinius užsiėmimus, procentinė dalis.

6.3. Įmonės / įstaigos darbuotojų sveikatos patikrinimų analizės rezultatai.

6.4. Įmonės / įstaigos indėlis į darbuotojų sveikatinimą (pagal paraiškoje pateiktą informaciją).

6.5. Įmonės / įstaigos darbuotojų sveikatos raštingumo vertinimas, procentinė dalis (anketa).

VI.BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

7. Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti diplomais ir suvenyrais.

8. Informaciją apie konkursą teikia Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Asta Gataveckienė el. p. prienai.vs.biuras@gmail.com, tel. (8 319) 544 27 arba mob. 8 678 79 995.

______________

Konkurso Sveikiausia įmonė 2019 nuostatai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close