Kviečiame į nuotolines paskaitas burnos higienos temomis

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja nuotolinius seminarus burnos higienos temomis. Užsiėmimų metų bus pasakojama apie tinkamus burnos higienos įrankius – dantų pastas, šepetėlius, skalavimo skysčius, liežuvio valiklius, tarpdančių siūlai. Ko vengti norint apsisaugoti nuo burnos ertmės ligų ir karieso ir kitais burnos higienos klausimais. 

Seminarą skaitys lektorė, burnos higienistė – Laura Sviglinskienė. Jos darbo patirtis odontologijos srityje 10 metų, 2,5 metų stažuotė Suomijoje. Knygutės vaikams ,,Sveiki dantukai“ autorė. Lektorės intervių galima rasti lrt mediatekoje, Alfo Ivanausko laidose, ,,Aš Ikona“ laiduose. 

Užsiėmimų laikai :

Gegužės 3 d. 18:00 val. – ,,Norėtumėte, kad vaikas užaugęs padėkotu? Pradėkite rūpintis jo burnos higiena nuo kūdikystės“ . Dantų priežiūra nuo kūdikystės iki paauglystės. Kaip užauginti vaiką be dantų karieso. 

Gegužės 10 d. 18:00 val. ,,Graži šypsena jūsų vizitinė kortelė“. Suaugusių ir vyresnio amžiaus žmonių burnos sveikatos stiprinimas siekiant išsaugoti bendrą gerą savijautą.

Gegužės 17 d. 18:00 val. ,,Burnos higienos ypatumai turintiems ortodontinių konstrukcijų“.

Užsiėmimų trukmė 60 – 90 min.

Būtina išankstinė registracija – el.p. prienai.vs.biuras@gmail.com arba tel. (8 319) 54 427 arba 8 678 79 995

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close