Kviečiame dalyvauti Lietuvos sporto universiteto tyrime „Gamtos poveikis psichologinei gerovei“

Natūralios gamtos, tokios kaip miško, parko, vandens telkinių apsuptis turi teigiamą poveikį žmonių psichinei ir fizinei sveikatai. Deja, plečiantis miestams ir vis daugiau teritorijos užimant žmogaus kuriamai aplinkai, natūralios gamtos mūsų kasdienybėje tampa vis mažiau. Lietuvos sporto universiteto mokslininkai atlieka tarptautinį mokslo tyrimą (dalyvauja 55 pasaulio šalys, apklausta dešimtys tūkstančių žmonių) „Gamtos poveikis asmens gyvensenai ir psichologinei gerovei“, kuriame kviečiame dalyvauti ir Jus. Tyrimui yra gautas LSU socialinių mokslų etikos komiteto leidimas Nr. SMTEK-60. Anketos pildymas užtruks 15-20 min. Anketa yra anoniminė, gauti duomenys bus panaudojami tik apibendrinti ir tik moksliniais tikslais. Prašome atsakyti į klausimus sąžiningai ir savarankiškai. Iš anksto dėkojame!

Nuoroda į tyrimą: http://www.bit.do/binstyrimas

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close