Kviečiame abiturientus į nuotolinę paskaitą „COVID-19 vakcinos: ką turi žinoti abiturientas?“

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Klaipėdos rajono švietimo centru organizuoja nuotolinę paskaitą „COVID-19 vakcinos: ką turi žinoti abiturientas?“. Paskaita vyks kovo 31 d. 14.00 val., trukmė – 40 min.

Paskaita bus tiesiogiai transliuojama Youtube kanalu, nuoroda ČIA https://www.youtube.com/watch?v=1mFTV5jOzFk&ab_channel=Klaip%C4%97dosrajono%C5%A1vietimocentras

Paskaitos dalyviai gali iš anksto pateikti klausimus lektoriui, juos pateikti galima el. p. korona@visuomenessveikata.lt iki kovo 30 d. 9 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close