Išrinkta „Sveikiausia įstaiga 2019“

Jau trečią kartą Prienų rajone vykusiuose „Sveikiausios įmonės / įstaigos 2019“ rinkimuose dalyvavo 5 įstaigos (Prienų rajono Šilavoto pagrindinė mokykla, Prienų lopšelis-darželis „Saulutė“, Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras, Prienų globos namai ir Prienų rajono policijos komisariatas). Konkursą organizavo Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, partneris – Prienų rajono savivaldybė. Visuomenės sveikatos biuro specialistai atvykę į įstaigą atliko kūno kompozicijos analizę bei kraujospūdžio matavimus, konsultavo sveikos gyvensenos klausimais ir kt.

Konkurso nugalėtojus rinko Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sudaryta komisija. Renkant sveikiausią įstaigą buvo atsižvelgta į šiuos kriterijus: sveikatos patikrinimuose dalyvavusių įstaigos darbuotojų procentinę dalį, įstaigos darbuotojų sveikatos patikrinimų analizės rezultatus (kūno kompozicijos analizės ir kraujospūdžio matavimo) ir įstaigos indėlį į darbuotojų sveikatinimą.

2019 metų sveikiausia įstaiga tapo – Prienų rajono Šilavoto pagrindinė mokykla. Įstaigos sėkmę lėmė – geri tyrimų rezultatai ir įstaigos darbuotojų aktyvumas. Prienų krašto mugės ir sporto šventės „Rudens spalvos“ metu, Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas su Visuomenės sveikatos biuro direktore Ilona Lenčiauskiene įteikė Prienų rajono savivaldybės ir Visuomenės sveikatos biuro įsteigtus prizus:

I vietos nugalėtojui Prienų rajono Šilavoto pagrindinei mokyklai buvo įteiktas 50 eurų vertės dovanų čekis, atminimo lentelė „Sveikiausia įstaiga 2019“, diplomas ir atminimo dovanėlė.

II vietos nugalėtojui Prienų lopšeliui-darželiui „Saulutė“ buvo įteiktas 30 eurų vertės dovanų čekis, diplomas ir atminimo dovanėlė.

III vietos nugalėtojui Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centrui buvo įteiktas 20 eurų vertės dovanų čekis, diplomas ir atminimo dovanėlė.

Taip pat nebuvo pamirštos ir visos kitos dalyvavusios įstaigos, joms buvo įteiktos padėkos, ir atminimo dovanėlės.

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja konkurso partneriui – Prienų rajono savivaldybei, taip pat visoms konkurse dalyvavusioms įstaigoms. Tikimės, kad šie rinkimai kitais metais leis pritraukti dar daugiau įmonių / įstaigų, kurios norės tapti „sveikiausiomis“. Juk tai puiki proga pasikonsultuoti ir pasitikrinti sveikatą darbo vietoje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close