Gyventojai kviečiami fiksuoti pažeidimus naktinėse pasilinksminimo vietose

Daugėjant koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) židinių masinio pasilinksminimo vietose, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ragina gyventojus būti pilietiškais ir pranešti apie pažeidimus. Naktinių klubų lankytojai kviečiami fiksuoti pažeidimus ir dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais socialinio tinklo „Facebook“ specialioje grupėje „Korona nemiega ir naktį“.

Jei planuojate eiti vakaroti, ministerija būtų dėkinga už specialioje „Facebook“ paskyroje pasidalintas nuotraukas ir vaizdo įrašus iš naktinių pasilinksminimo vietų, kuriuose būtų matoma, kaip laikomasi ar nesilaikoma saugumo reikalavimų – atstumų, ar dėvimos kaukės bei kitos veido apsaugos priemonės, ar skiriama užtektinai dėmesio dezinfekcijai.

SAM atkreipia dėmesį, kad naktiniams klubams taikomi ir pramoginiams renginiams, ir viešojo maitinimo įstaigoms privalomi ribojimai.

Pramoginių renginių organizatoriai turi užtikrinti, kad lankytojai dėvėtų nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones bei laikytųsi bent metro atstumo vienas nuo kito.

Viešojo maitinimo įstaigoms taip pat galioja reikalavimas lankytojams dėvėti veido apsaugos priemones, tačiau jas leidžiama nusiimti, kai valgoma arba geriama. Vartoti maistą ir gėrimus leidžiama tik sėdint prie stalo arba baro. Prie baro atstumas tarp lankytojų neturi būti mažesnis nei metras, tarp lankytojų, sėdinčiu prie skirtingų stalų – mažiausiai du metrai.

SAM Spaudos tarnyba

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close