Europos Judumo savaitės 2020 nugalėtojai

Šiais metais nuo rugsėjo 16 dienos iki rugsėjo 22 dienos pro visą Lietuvą praūžė Europos Judumo savaitė. Šią savaitę žmonės galėjo atsikvėpti, susirūpinti ne tik vykstančiomis problemomis visame Pasaulyje, bet taip pat skirti laiko sau, savo sveikesnei gyvensenai ir atkreipti dėmesį į savo fizinį aktyvumą. Visą savaitę buvo skatinama atkreipti dėmesį į oro užterštumą kurį sukeliame važinėdami automobiliais, buvo skatinama visą savaitę keliauti viešuoju transportu, dviračiais, paspirtukais ar kitomis keliavimo priemonėmis draugiškomis aplinkai.

Visą savaitę Prienų rajono savivaldybėje vyko konkursas, kurio metu buvo galima laimėti prizus įsteigtus Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro. Smagu, kad konkursu susidomėjo ne viena įstaiga ir ne vienas žmogus. Po ilgų rinkimų ir ilgo laukimo, pagaliau galime paskelbti ,,Judumo savaitės“ nugalėtojus.

NUGALĖTOJAIS TAPO PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS LOPŠELIS – DARŽELIS ,,PASAKA“. Dėkojame visiems dalyviams už susidomėjimą šiuo konkurso ir lauksime jūsų taip pat aktyviai dalyvaujančių kitame konkurse.

Taip pat vieno iš dalyvių atsiliepimas apie šį organizuotą konkursą : ,,Esu be galo laimingas, kad prisijungiau prie šio konkurso, diena prabėgo daug greičiau ir linksmiau. Džiaugiuosi, kad sudalyvavau šiame konkurse ir toliau stengsiuosi kuo daugiau laiko skirti fizinei veiklai, gražinti ir mylėti mane supančią aplinką.“

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close