Dienos stovykla N.Ūtoje

4-oji pusės dienos stovyklos diena N. Ūtoje.
Į antrą pusės dienos stovyklos dalį įžengus, spalio 15 d. dalyviams iš N. Ūtos, Balbieriškio ir Šilavoto, buvo vesta paskaita apie fizinį aktyvumą bei sveiką mitybą. Paskaitą vedė Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuro specialistė Rolanda Rainytė, kuri vaikams pristatė fizinio aktyvumo gerinimo būdus, pateikė vaizdinę medžiagą, kaip reikėtų gerinti fizinį aktyvumą. Taip pat papasakojo apie sveikos mitybos principus, priminė nesveikus, tačiau tarp vaikų populiarius maisto produktus. Kad labiau įsisavintų žinias, vaikams buvo duotos dėlionės, kuriose atsispindėjo tinkami ir netinkami vaikų veiksmai bei fizinio aktyvumo piramidė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close