Daugėjant klausimų apie koronavirusą ir jo įtaką mūsų kasdieniniam gyvenimui, į pagalbą ateina išmanusis „Facebook messenger“ pagalbininkas #koronastop.

https://www.messenger.com/t/koronasos

Būkime sąmoningi ir prieš skambinant trumpaisiais numeriais dėl įvairių klausimų (viruso prevencijos, socialinių garantijų, finansinės pagalbos, darbo santykių, kelionių, judėjimo karantino metu ir kt.) – pasinaudokime išmaniojo pagalbininko paslaugomis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close