DARŽELINUKAI DALYVAVO PRAKTINIAME UŽSIĖMIME „EMOCIJOS KAIP JAS SUVALDYTI“

Vaikai darželyje patiria daug įvairių emocijų. Kai išgyvena džiugias emocijas – jaučiasi gerai. Tačiau vaikai išgyvena ir kitus jausmus – pyktį, liūdesį, išgąstį, nusivylimą…. Emocijų slėpimas ir užgniaužimas savyje gali neigiamai paveikti vaiko ir kitų psichinę sveikatą.

Prienų darželyje – lopšelyje „Saulutė“ spalio 2 d.  vyko pamokėlė apie emocijas ir jausmus ir kaip juos suvaldyti. Kalbėjome diskutavome apie emocijas, paveikslėlių pagalba atpažinome kokios pagrindinės emocijos. Darėme „emocijų medį“ , į kurį vaikai klijavo pasirinktus emocijų veidukus, gavosi „Laimingas medis“, o nelabai geras emocijas įdėjome į maišelį, kad kuo rečiau jos užkluptų vaikus. Kalbėjome kaip pasirodžius pykčiui, liūdesiui ir kt. nusiraminti, apie tai pasakyti suaugusiam ar draugui, atsiprašyti, suskaičiuoti iki dešimt, pakvėpuoti. Užsiėmimo pabaigoje vaikai gavo po emocijų balioną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close