DALYVAVOME SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ 25-MEČIO MINĖJIME

Balandžio 19 d. kartu su Prienų rajono sveikatą stiprinančios mokyklomis: Prienų „Ąžuolo“ progimnazija, Balbieriškio pagrindine mokykla ir „Žiburio“ gimnazija minėjome jų veiklos 25-metį, sveikatos stiprinimo srityje. Šventės metu buvo pristatyta kiekvienos mokyklos vykdomos veiklos, padaryti darbai, pasiekti pasiekimai. Renginio metu visuomenės sveikatos biuro specialistės vykdė viktoriną sveikos gyvensenos tema, mokė pirmosios pagalbos teikimo taisyklių, visi norintys galėjo išbandyti girtumą imituojančius akinius. Dėkojame mokykloms už suteiktą galimybę kartu paminėti sveikatos stiprinimo srityje nuveiktų veiklų 25-metį, kurias vykdome kartu bendradarbiaudami.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close