Dalyvavome renginyje „Būk saugus, atsargus ir sveikas!“

Birželio 10-ąją, Jiezne, Nepriklausomybės aikštėje, dalyvavome Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuotoje prevencinėje akcijoje „Būk saugus, atsargus ir sveikas!“, kurioje Lietuvos automobilių kelių direkcija, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariatas ir Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pristatė savo veiklą.

Akcija buvo skirta atkreipti įvairių eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, dėvėti liemenes, atšvaitus, segėti saugos diržus, būti atidiems kelyje, gerbti vieniems kitus kelyje.

Akcijos metu įrengtose pagrindinėse trijų institucijų veiklų stotelėse veikė saugos diržų imitavimo demonstravimo ir automobilio apsivertimo įrenginiai, kuriuose dalyviai galėjo realiomis sąlygomis išbandyti saugos diržų efektyvumą ir suprasti jų svarbą, taip pat dalyviai buvo supažindinti su įvairiomis saugaus eismo temomis. Dalyviai savo žinias apie saugų eismą ir sveikatą galėjo pasitikrinti spręsdami kryžiažodžius, dalyvaudami viktorinose, o teisingai atsakiusiems buvo skirti specialūs prizai.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close