Dalyvavome edukaciniame renginyje „Saugus elgesys prie vandens“

Rugpjūčio 11 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato  bendruomenės pareigūnės organizavo informacinį-edukacinį renginį „Saugus elgesys prie vandens“, kuris vyko Beržyno parke. Renginyje kartu dalyvavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prienų Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai ir biuro specialistės.

Policijos pareigūnai priminė atsakingo elgesio prie vandens taisykles, supažindino su administracine atsakomybe už viešosiose vietose padarytus nusižengimus. Mažuosius renginio dalyvius pakvietė apžiūrėti tarnybinį automobilį bei jame esančią įrangą.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai pasakojo apie žmogaus gelbėjimo būdus, kaip reikia saugiai elgtis vandenyje. Visuomenės sveikatos specialistės mokė taisyklingai atlikti žmogaus gaivinimą, suteikti pirmąją pagalbą skęstančiajam. Renginio dalyviai galėjo pabandyti atlikti gaivinimą panaudojant manekeną. Drąsiausieji dalyviai buvo apdovanoti biuro suvenyrais.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close