Burnos higienos teorinis-praktinis užsiėmimas vaikams Išlaužo seniūnijoje

Burnos higiena ir švarūs, sveiki balti dantukai, mūsų rūpestis patampa jau nuo vaikystės ir pirmųjų dantukų. Sveiki dantys yra labai svarbus vaikų sveikatos  veiksnys, o dantų ėduonis – viena labiausiai paplitusių ligų tarp vaikų. Vaikam svarbu suformuoti įprotį rūpintis savo asmenine ir burnos higiena, šį įprotį padeda suformuoti tėvai, taip pat šiuo klausimu apie sveiką burnos higieną gali padėti ir visuomenės sveikatos specialistas. Vaikučiams svarbu žinoti, kaip taisyklingai plautis savo dantukus, kiek kartų per dieną tai daryti, kiek laiko reikia plautis dantukus ir daug kitų sveikų dantų subtilybių.

Šių metų spalio 6 dieną, vykome į Išlaužo seniūniją į vaikų dienos centrą, supažindinti vaikus su taisyklinga burnos higiena. Susitikime dalyvavo vaikai nuo 6 iki 10 metų. Paskaitėlės metu džiugino vaikų žingeidumas ir drąsa, taip pat buvo smagu išgirsti jog vaikai apie burnos higiena iki susitikimo žinojo nemažai ir rūpinosi savo dantukais, tad paskaitėlės metu papildėme vaikų žinių bagažą ir atsakėme į vaikų rūpimus klausimus. Paskaitėlės metu vaikai klausė teorinės medžiagos, žiūrėjo edukacinius – informatyvius filmukus, dalyvavo viktorinoje ir sprendė linksmas užduotėles.

Po susitikimo vaikai pažadėjo, kad dar labiau rūpinsis savo dantukais ir burnos higiena, vaikai taip pat gavo atmintines, kaip taisyklingai valytis dantukus, asmens higienos užduočių knygeles ir kitas atminimo dovanėles.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close