BŪK SAUGUS GATVĖJE

Eismo dalyvių saugumas yra itin svarbus. Rudenį gatvės prisipildo moksleivių ir automobilių, tad prie intensyvesnio eismo reikia priprasti visiems jo dalyviams.

   Prienų lopšelyje darželyje „Kiškučių“ grupėje vyko praktinis užsiėmimas „Būk saugus gatvėje“. Vaikai su visuomenės sveikatos specialiste žiūrėjo  „Kakės makės“ filmuką, kuriame moko kaip teisingai eiti per pėsčiųjų perėją, tyrinėjo šviesoforo spalvas. Vaikai mokėsi eiti per perėją, kiti imitavo važiuojančias mašinas. Taip pat mokėsi, kaip elgtis prieš einant per gatvę, pažiūrėti į abi puses prieš įžengiant į perėją, mokėsi įsiklausyti.

Vaikams buvo priminta, kada galima važiuojant mašinoje sėdėti priekyje, o kada gale, taip pat  būtina sėdėti automobilinėje kėdutėje, kam skirti mašinoje saugos diržai, kur galima važiuoti su dviračiu, kam reikalingi atšvaitai, kaip jie taisyklingai turi būti nešiojami. Visą išgirstą naują informaciją vaikai užtvirtino atliekant kūrybines užduotis ir spalvinant knygelę ,,Saugus eismas“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close