Beržyno parko tvenkinyje maudytis nerekomenduojama

Visuomenės sveikatos biuras kartu su Nacionaline visuomenės sveikatos laboratorija maudymosi sezono metu stebi Beržyno parko tvenkinio ir Jiezno ežero, naudojamo visuomenės poreikiams, vandens kokybę. 2020 m. liepos 16 d. buvo paimti vandens mėginiai iš abiejų vandens telkinių. Gauti rezultatai rodo, jog Jiezno ežero vandens kokybė reikalavimus atitinka, todėl jame maudytis galima, tačiau Beržyno parko tvenkinio vandens kokybė neatitinka higienos normų reikalavimų. Šio tvenkinio vandens mikrobiologiniai parametrai viršija leistinas normas: žarninių enterekokų – 110 ksv/100 ml, o žarninių lazdelių (Escherichia coli) – 2400 ksv/100 ml. Nuolaužų, plūduriuojančių medžiagų, dervų likučių, stiklo, plastiko, gumos  nerasta nei viename iš tirtų vandens telkinių. Saugiai ilsėkimės prie vandens telkinių!

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close