Beržyno parko tvenkinio ir Jiezno ežero vandens kokybė gera

2020 m. rugpjūčio 13 d. buvo paimti vandens mėginiai iš abiejų vandens telkinių: Jiezno ežero ir Beržyno tvenkinio – rezultatai atitiko higienos normų reikalavimus.

Beržyno parko tvenkinio vandens mikrobiologiniai parametrai: žarninių enterekokų – 47 KSV/100 ml (norma – 100 KSV/100 ml), o žarninių lazdelių (Escherichia coli) – 63 KSV/100 ml (norma – 1000 KSV/100 ml).

Jiezno ežero vandens mikrobiologiniai parametrai: žarninių enterekokų – 36 KSV/100 ml (norma – 100 KSV/100 ml), o žarninių lazdelių (Escherichia coli) – 66 KSV/100 ml (norma – 1000 KSV/100 ml).

Smėlyje kirminų kiaušinėlių ir lervų pagal reikalavimus neturi būti ir atliekant tyrimą nebuvo rasta.

Nuolaužų, plūduriuojančių medžiagų, dervų likučių, stiklo, plastiko, gumos nerasta nei viename iš tirtų vandens telkinių. Linkime saugaus poilsio!

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close