Balbieriškio seniūnijos gyventojai mokėsi šiaurietiškojo ėjimo technikos

Šiaurietiškasis ėjimas yra ne tik puiki aktyvaus laisvalaikio leidimo, bendravimo priemonė, bet ir viena efektyviausių bei prieinamiausių fizinio aktyvumo, judėjimo ir sveikatos stiprinimo formų. Ši puiki sveikatos saugojimo bei stiprinimo priemonė teikia nemažą naudą sveikatai: tai daug efektyviau nei paprastas ėjimas, nes žygiuojant su specialiomis lazdomis sunaudojama iki 50 proc. daugiau energijos nei vaikščiojant be lazdų; apkraunama iki 90 procentų kūno raumenų, mažesnė apkrova tenka sąnariams; reguliuojasi kvėpavimas, gerinamas širdies ir kraujagyslių sistemos darbas; išlaikoma taisyklinga laikysena, eisena tampa žvalesnė; į darbą įtraukiama viršutinė kūno dalis; vienu metu dirba pilvo, nugaros, rankų, pečių, krūtinės ir kojų raumenys; šiaurietiškasis ėjimas padeda sudeginti iki 70 proc. daugiau kalorijų nei einant įprastai; ugdoma ištvermė, ilgiau išliekama gyvybingais, darbingais. 

Sausio 16 dienos rytą Balbieriškio seniūnijos parke susirinko gausus būrys Balbieriškio seniūnijos gyventojų, norinčių rytą pradėti aktyviai — su mankšta, bet ir išmokti šiaurietiškojo ėjimo technikos. Visi dalyviai buvo žingeidūs, stengėsi kuo geriau išmokti ėjimo žingsnelius. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir lauksime kituose užsiėmimuose.Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close