ATSIŽVELGIANT Į SVEIKATOS MINISTERIJOS REKOMENDACIJAS NUO KOVO 16 D. IKI KOVO 27 D. VISI BIURO ORGANIZUOJAMI UŽSIĖMIMAI IR RENGINIAI NEVYKS

Jei buvote užsiregistravę į paskaitą/užsiėmimą/mankštą ar kitą biuro veiklą nuo kovo 13 d. – prašome neatvykti, nes ji nebus vykdoma. Dėl tolimesnių veiklų vykdymo sekite informaciją www.vsbprienai.lt arba socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Raginame prireikus naudotis visomis ryšio priemonėmis – skambinti, rašyti, teirautis.

Saugokime vieni kitus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close