Akcija „Saugok širdį – nerūkyk“

Pasaulio sveikatos organizacija 1987 m. paskelbė gegužės 31-ąją Pasauline diena be tabako, kurios tikslas saugoti dabartinę ir būsimas kartas nuo tabako vartojimo bei pasyvaus rūkymo sukeliamų pavojų. 2018 metų Pasaulinės dienos be tabako tema – „Tabakas ir širdies ligos“. Šią dieną visi rūkantieji skatinami nerūkyti.

Minėdamas Pasaulinę dieną be tabako Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdė akciją „Saugok širdį – nerūkyk“, kurios metu kvietė rūkančiuosius rūpintis savo sveikata ir skatino atsisakyti žalingo įpročio – rūkymo. Biuro specialistės aplankė Prienų miesto įstaigas ir įmones. Miesto gatvėse nesutikome daug rūkančių asmenų. Visi rūkantys asmenys galėjo pasimatuoti anglies monoksido kiekį plaučiuose, taip visiems buvo įteikta informacinė medžiaga apie rūkymo žalą ir Biuro suvenyras – raktų pakabukas. Pastebėjome, jog žmonės tikrai sunerimo pamatę rezultatus ir tikimės, jog atsikratys šio kenksmingo įpročio sveikatai.

 

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close