Akcija „Ačiū už šypseną“

Prienų rajono savivaldybės  ikimokyklinio ugdymo įstaigose birželio 29 d. lankėsi burnos higienistė Laura Sviglinskienė ir „Dantukas“. Apsilankęs „Dantukas“ visiems vaikams priminė, kaip svarbu burnos higiena, kaip taisyklingai valytis dantukus, kokias priemones reikia naudoti dantukų priežiūrai, koks maistas tinkamas dantukams, o kuris nenaudingas. Vaikai skanavo saldainių, kuriuose yra beržų cukraus, kuris nekenkia dantims. Vaikai atliko įvairių užduočių, pramogavo, juokėsi ir kalbino „Dantuką“.

Svečiai visiems vaikams dovanojo dantų pastos linkėjo  gražios saugios vasaros ir nepamiršti dantukų valytis, nes tik švarūs dantys negenda.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close