2020 m. rugpjūčio mėnesio sergamumo užkrečiamosiomis ligomis apžvalga Prienų rajone

Per 2020 m. rugpjūčio mėnesį Prienų rajono savivaldybėje buvo užregistruota 25 susirgimai (11 proc. mažiau nei praėjusį mėn.), iš jų:

  1. 3 susirgimai žarnyno infekcijomis;
  2. 2 susirgimai (du kartus mažiau nei praėjusį mėn.)  Laimo liga. Kaip galimą užsikrėtimo vietą ligoniai nurodė gyvenamąją aplinką;
  3. 1 susirgimas erkiniu encefalitu (praėjusį mėnesį – 3). Asmuo nuo erkinio encefalito neskiepytas. Kaip galimą užsikrėtimo vietą nurodė Balbieriškio sen.
  4. po 1 susirgimą virusiniu meningitu, enterobioze;
  5. užregistruotas vienas plaučių tuberkuliozės, kai išskiriamos bakterijos, atvejis;
  6. 16 susirgimų COVID 19 infekcija, iš kurių 1 asmuo (103 m. amžiaus) mirė. 15 asmenų užsikrėtė nuo jau sergančių asmenų namų ar darbo aplinkoje. Vieno asmens galimas užsikrėtimo šaltinis grįžęs iš užsienio asmuo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close