Korupcijos prevencija

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Biuras) yra suinteresuotas, kad teikiant visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimo, tarpininko kyšininkavimo, papirkimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo ir kitų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veiklų, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą).

 

Už korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus yra numatyta administracinė, drausminė ar kitokia teisinė atsakomybė.

Į Biurą gali kreiptis kiekvienas asmuo, kuris mano turįs žinių arba pagrįstų įtarimų apie Biuro darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veiklas.

 

Asmuo, Biure atsakingas už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą, yra vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Birutė Vitkauskaitė. Apie Biuro darbuotojų neteisėtus veiksmus prašome pranešti tel. (8 319) 54427 arba el. paštu prienai.vs.biuras@gmail.com. Anonimiškumą garantuojame.

 

PRIMENAME, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

Apie korupcinio pobūdžio veiklas taip pat galite pranešti:

LR sveikatos apsaugos ministerijos Korupcijos prevencijos skyriui, tel. (8 5) 266 1495

arba

Specialiųjų tyrimų tarnybai, tel. (8 5) 266 3333 arba internetu.

          Jūsų pasiūlymai/pastabos
Biuras kviečia teikti siūlymus ir pastabas el. paštu prienai.vs.biuras@gmail.com, kaip mažinti administracinę naštą, korupciją ar kitaip tobulinti įstaigos darbą.

 

Korupcijos prevencijos programa

Korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo 2015-2018 metais priemonių planas

 

  Korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo 2015 – 2018 metais priemonių plano

2017 m. IV ketvirčio ataskaita

2017 m. III ketvirčio  ataskaita

2017 m. II ketvirčio  ataskaita

2017 m. I ketvirčio ataskaita

2016 m. IV ketvirčio ataskaita

2016 m. II ketvirčio ataskaita

2016 m. I ketvirčio ataskaita